myenergi Zappi laadpaal V2.1 (3,7-22kW) type 2 met laadkabel 6,5 meter - zwart (ZAPPI-2H22TB-T)
Artikelnr: 401314896
EAN: 761856647893
Fabrikantnr: ZAPPI-2H22TB-T
773,75
936,24 Incl. BTW
Levertijd 1 werkdag
Productomschrijving
Kenmerken:
  • Nieuw model 2022
  • Ethernet & WiFi verbinding.
  • Geschikt voor zowel 1 als 3 fase aansluitingen.
  • Vermogen tussen de 3.7 en 22 kW afhankelijk van hoe de laadpaal wordt aangesloten.
  • Standaard 3 CT klemmen meegeleverd.
  • Ingebouwde aardlekschakelaars; voor wisselstroom tot 30mA en gelijkstroom tot 6mA = Type B.