EVHUB laadpaal type 2 met pasjessysteem - (3,7-22kW) (32A) met laadkabel 12 meter - zwart (LP-Z1WS37VPGU)
Artikelnr: 401316105
EAN: 8785277310787
Fabrikantnr: LP-Z1WS37VPGU
1.351,62 Incl. BTW
Levertijd 1 werkdag
Productomschrijving
Deze laadpaal wordt een 3.7kW / 22kW laadpaal genoemd omdat dit de meest gebruikte laadvermogens zijn waar deze laadpaal op wordt ingesteld.
Echter zijn er nog meer mogelijkheden:
  • 2.3kW (10A op 1 fase)
  • 5.8kW (25A op 1 fase)
  • 7.4kW (32A op 1 fase)
  • 6.9kW (10A op 3 fase)
  • 11kW (16A op 3 fase)
  • 17kW (25A op 3 fase)
Door deze flexibiliteit bent u zowel nu, als in de toekomst, verzekerd van de beste laadpaal!
Montage
Ook bieden wij garantieverlenging aan voor extra zekerheid.
Backoffice & kosten pasjessysteem
Bekijk alle informatie omtrent het pasjessysteem en de samenhangende kosten.
Productspecificaties
Artikelnummer 401316105
Fabrikantnummer LP-Z1WS37VPGU
EAN code 8785277310787
Merk EVHUB
Productgroep Oplaadpunt elektrisch voertuig
Max. vermogen per laadpunt (kW) 22
Lengte van de laadkabel (m) 12
Laadvermogen 2.3kW t/m 22kW
Type stekker 2
Breedte (mm)280
Hoogte (mm)410
Diepte (mm)150
Materiaal behuizingPolycarbonaat
Beschermingsgraad (IP)IP55
LaadmodusMode 3
Vaste kabelJa
Mennekes WCDNee
Aantal uitgangen1
VermogensafgifteInstelbaar op 10A-16A-25A-32A
kWh meterNiet inbegrepen
StatusindicatieLED indicatie
230V stopcontactJa